Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji, Rada Programowa,

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan


Honorowy Patronat MIĘDZYNARODOWE TARGI  POZNAŃSKIE


Kilkanaście lat pracy w instytucjach zajmujących się badaniami jakościowymi, doradztwem gospodarczym, a także szeroko pojętym marketingiem i promocją, pozwala nam łączyć w sposób niezwykle efektywny zdobytą wiedzę i doświadczenie ze skutecznym i profesjonalnym promowaniem najnowocześniejszych metod zarządzania.

Opracowaliśmy i skutecznie realizujemy szeroki program promocji gospodarczej, który w założeniu ma wyłonić, a następnie promować firmy oferujące najlepsze produkty i usługi w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów, a tym samym zasługujące na wyróżnienie Certyfikatem FIRMA GODNA POLECENIA oraz wyróżnieniem indywidualnym LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Jesteśmy zaszczyceni, że nad naszym programem Honorowy Patronat objęły  tak znane i szanowane instytucje jak Wielkopolski Związek Pracodawców  LEWIATAN i Międzynarodowe Targi Poznańskie

Ten fakt, w połączeniu z doświadczeniem Zarządu i pracowników Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, gwarantują pełen profesjonalizm i rzetelność poczynań w realizacji założonej przez nas wizji i strategii działania.

Jesteśmy przekonani, że w naszym kraju, a zwłaszcza w Wielkopolsce jest wiele FIRM GODNYCH POLECENIA, którymi kierują LIDERZY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Zapraszamy do współpracy!

Organizatorzy

Rada Programowa konkursu

„FIRMA GODNA POLECENIA


 

Wielkopolski Związek Pracodawców


Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu


Honorowy Patronat


Współpraca

Chief Catering