Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Rada Programowa na podstawie opinii ekspertów dokonuje wyboru laureatów, a więc firm i instytucji, których wytwarzane produkty i świadczone usługi mają szansę stać się wizytówką nie tylko regionalnej ale i ogólnopolskiej gospodarki.
  • Rada nominuje najlepsze podmioty gospodarcze do programu i certyfikacji „FIRMA GODNA POLECENIA” w szczególności biorąc pod uwagę: opinie konsumentów, innowacyjność produktów i usług, ich walory użytkowe i jakościowe, stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych, a w szczególności sposób i styl zarządzania podległą jednostką.
  • Rada występuje do władz samorządowych organizacji konsumenckich, gospodarczych i biznesowych o pisemne rekomendacje dla wiodących firm i instytucji działających na ich terenie lub też będących członkami tychże organizacji.
  • Rada zatwierdza ostatecznie listę firm,  instytucji i wybranych osób, spełniających wszystkie wymagania i kryteria jakościowe wymagane regulaminem uczestnictwa w danej edycji programu i certyfikacji FIRMA GODNA POLECENIA oraz LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Organizatorzy

Rada Programowa konkursu

„FIRMA GODNA POLECENIA


 

Wielkopolski Związek Pracodawców


Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu


Honorowy Patronat


Współpraca

Chief Catering